Aktualności

Zaproszenie na spotkania informacyjne dotyczące konkursu na małe granty FIO

W związku z trwającym naborem wniosków w konkursie grantowym organizowanym w ramach projektu Akademia Aktywnych Obywateli – Podkarpackie Inicjatywy Lokalne zapraszamy do udziału w spotkaniach informacyjnych, które odbędą się na terenie powiatów: rzeszowskiego, łańcuckiego, sanockiego i bieszczadzkiego.

W ramach konkursu w młode organizacje pozarządowe (które zostały wpisane do KRS-u lub innego rejestru nie wcześniej niż 18 miesięcy od dnia złożenia wniosku), grupy nieformalne i grupy samopomocowe z województwa podkarpackiego mają szansę na pozyskanie od 2 000 zł do 5 000 zł na realizację inicjatyw wpisujących się w sferę działalności pożytku publicznego.

Pula środków, która zostanie przekazana na inicjatywy lokalne w 2015 roku wynosi 500 650 zł.

Realizacja inicjatyw, które nie mogą być krótsze niż 60 dni, a dłuższe niż 180 dni, mogą być realizowane od 1 kwietnia do 15 grudnia 2015 r. Aby otrzymać dotację na ich realizację, należy złożyć wniosek w wersji elektronicznej do dnia 28 lutego 2015 roku do godziny 15:00.

Zachęcamy do udziału w spotkaniach informacyjnych, w trakcie których przybliżone zostaną kwestie formalne związane z aplikowaniem o środki oraz pomysły na projekty.

Więcej informacji o projekcie wraz z harmonogramem spotkań znajduje się na stronie: www.podkarpackie-inicjatywy-lokalne.pl

 

Kontakt

Leżajskie Stowarzyszenie Rozwoju

ul. Targowa 9, 37-300 Leżajsk

tel. 17 242 79 08 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Zamów newsletter