Aktualności

Wesołego Alleluja

 

Preferencyjne niskooprocentowane pożyczki tylko do końca 2019r.

Fundusz Pożyczkowy przy Leżajskim Stowarzyszeniu Rozwoju zaprasza mikroprzedsiębiorców z Podkarpacia do korzystania z preferencyjnych pożyczek na działalność inwestycyjną firmy.
Maksymalna wartość pożyczki to 25 tys. euro (ok 100 000,00 zł), oprocentowanie od 1% w skali roku. Brak jakichkolwiek innych kosztów.
Oprocentowanie stałe w okresie spłaty.
Pożyczka może być udzielona maksymalnie na 60 miesięcy, w tym 3 miesiące karencji.
Procedura rozpatrywania wniosków do 10 dni od dnia złożenia wszystkich wymaganych dokumentów.
Bezpłatna pomoc w przygotowaniu dokumentów.

Regulamin wraz z dokumentami aplikacyjnymi można uzyskać w siedzibie Leżajskiego
Stowarzyszenia Rozwoju, ul. Targowa 9, 37-300 Leżajsk lub ze strony internetowej www.lsr.pl

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (17) 242 79 08.
Osoby do kontaktu: Marek Jagusiak, Krzysztof Rogowski.

 

Przedsiębiorcze Bieszczady - szanse dla MŚP

Informujemy, że w dniu 21 września 2018 r. w godzinach 11.00 - 13.30 w Olszanicy odbędzie się spotkanie "Przedsiębiorcze Bieszczady - szanse dla MŚP". Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Rejestracja na spotkanie

Agenda spotkania

 

Konferencja "POLSCY PRZEDSIĘBIORCY MÓWIĄ O..."

29 czerwca Gmina Leżajsk organizuje wspólnie z Polskim Towarzystwem Gospodarczym wyjątkowe wydarzenie – konferencję "Polscy przedsiębiorcy mówią o…", która odbędzie się we Franciszkańskim Ośrodku Kultury w Leżajsku w godz. 10.00 - 14.00.

"Polscy przedsiębiorcy mówią o…" to spotkania, podczas których rozmawiamy na tematy ważne dla przedsiębiorców. Zadajemy pytania właścicielom firm, przedstawicielom administracji publicznej i ekspertom. Dyskutujemy o zmianach jakie nas czekają, aby dobrze się do nich przygotować. Zastanawiamy się jak zmieniać siebie i otoczenie, aby szybciej się rozwijać. Wymieniamy się doświadczeniem i poznajemy nowe narzędzia, które pomogą nam we wzroście.

Więcej informacji:

www.gminalezajsk.pl/78-news/987-prestizowa-konferencja-polscy-przedsiebiorcy-mowia-o-w-lezajsku

konferencja.iptg.pl/

 

Harmonogram naborów wniosków w dofinansowanie w trybie konkursowym dla Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 na 2018 rok

27 lutego 2018 r. Zarząd Województwa Podkarpackiego zmienił Harmonogram naborów wniosków o dofinansowanie w trybie konkursowym dla Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 na 2018 rok.

Więcej informacji...


Kontakt

Leżajskie Stowarzyszenie Rozwoju

ul. Targowa 9, 37-300 Leżajsk

tel. 17 242 79 08 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Zamów newsletter