Aktualności

Spotkanie informacyjne "Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców"

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne "Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców" organizowane przez Główny Punkt Informacyjnych Funduszy Europejskich w Rzeszowie.
 
Szkolenie adresowane jest do mikro, małych  i średnich  przedsiębiorstw planujących pozyskać dotację z Funduszy Europejskich. Podczas spotkania przekazane zostaną informacje na temat planowanego wsparcia dla potencjalnych beneficjentów z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 z działania 1.4 Wsparcie MŚP.
 
Spotkanie odbędzie się 12 lutego (piątek), w godz. 10:00 w  Urzędzie Gminy w Leżajsku (ul. Opalińskiego 2)
Zgłoszeń można dokonywać drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. wpisując w wiadomości imię i nazwisko uczestnika/ów.
 
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.
W przypadku zgłoszeń dokonanych przez osoby niepełnosprawne prosimy o podanie zakresu koniecznych udogodnień które powinniśmy zapewnić.

Spotkanie jest współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.


Dodatkowych informacji o spotkaniu udzielają:
Katarzyna Sarama
Paweł Hayn
Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich
Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
al. Łukasza Cieplińskiego 4
35 - 010 Rzeszów
tel. 17 747 64 82

Kontakt

Leżajskie Stowarzyszenie Rozwoju

ul. Targowa 9, 37-300 Leżajsk

tel. 17 242 79 08 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Zamów newsletter